                    Enhet: NP-Q330-JS02HU (NP-Q330-JS02HU)
                    Desktop-BOX
                    3711-000456 Kontaktlist 3WALL,4P,1R,1.
                    I lager
                    14,-KÖP
                    Desktop-BOX
                    3711-000922 Anslutningskontakt box,4P,1R,1.25
                    I lager
                    14,-KÖP
                    6001-000730 Maskinskruv PH,+,UNC4-40,L
                    2007-000043 R-chip 1kOhm 1% 1/16W
                    23,-KÖP
                    2007-000503 R-chip 2.2Ohm, 5%, 1/16W, DA, TP, 1608
                    2007-000695 R-chip 3.3Ohm,5%,1/16
                    23,-KÖP
                    2007-000758 R-chip 330kΩ 5% 1/1
                    8,-KÖP
                    2007-000763 R-chipmotstånd 330Ohm, 1%, 1/16
                    2007-000939 SMD-motstånd 47kΩ, 1%, 1/16W, DA, TP, 1608
                    13,-KÖP
                    2007-001139 R-chip 7.5kΩ, 1%, 1/1